13 Yaşındaki Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Kadın, Babasını Aradı!

55 Gösterim

13 Yaşındaki Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Kadın, Babasını Aradı!

28 yaşındaki kadın öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.  ABD, Arizona eyaletinde yaşanan olayda öğretmen olan Brittany Zamora, cinsel istismarı öğrenen çocuğun babasını arayarak polise ihbar etmemesi için yalvardı.

Geçen sene 2018 yılında ortaya çıkan cinsel istismar ihbarıyla tutuklanan Zamora’nın davası geçtiğimiz günlerde görülerek karara bağlandı.  13 yaşındaki öğrencisine istismarda bulanan 28 yaşındaki öğretmen 20 yıl hapse mahkum edildi.

Yeni ortaya çıkan delillere göre Brittany Zamora adaletten ve cezadan kaçmak için çocuğun babasını arayıp, şikayetçi olmamasını istediği ses  kayıtları ortaya çıktı.  13 yaşındaki çocuğun babasını aradı.

“Konu hakkında konuşmak için görüşebilir miyiz? diyen Brittany Zamora’ya 13 yaşındaki çocuğun babası, “Tabi tabi görüşebiliriz. Böylece başka çocuklara da aynısını yapman için sana fırsat vermiş olurum”

Tepkisinde haklı olan babayla bir süre konuşan öğretmen Brittany Zamora’nın elinden telefonu alan eşine babanın sözleri;

“Eşin canavar olmayı ve çocuk avlamayı seçti. Oğluma ruhen zarar verdi. 13 yaşındaki bir çocuğun öğretmeni tarafından cinsel istismara uygulamasını anlayabiliyor musun? Aklın alıyor mu?”

 

Zamora’nın eşinin bu sözlere verdiği yanıt ise olayı ört pas etmek istediklerinin kanıtı;

“Cinsel ilişki yaşadıklarını sanmıyorum.” 

Olurken, çocuğunu korumakta ısrarcı olan baba “Kısa süre sonra gerçeği öğreneceksin” diyerek görüşmeyi bitiriyor.  Ses kayıtları mahkemede delil olarak kullanılırken, davaya bakan ekibin 1 şubat ve 8 mart 2018 tarihleri arasında öğretmenin 3 çocuğa daha cinsel istismarda bulunduğunu ortaya çıkardı….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir