3 Yaşındaki Çocuğu Kaçırıp Başını Kestiler !

86 Gösterim

3 Yaşındaki Çocuğu Kaçırıp Başını Kestiler !

3 yaşındaki kız çocuğunu uyuyan annesinin yanından kaçıran caniler, küçük kıza cinsel istismarda bulunduktan sonra başını keserek öldürdüler!

Hindistan’daki bir tren istasyonunda uyuyan annesinin yanından beyaz tişörtlü bir adam tarafından kaçırılan küçük kızın kaçırılış anı kameralara yansıdı.

Olay geçtiğimiz hafta Hindistan’ın Jharkhand eyaletine bağlı Jamshedpur şehrindeki Tatanagar tren istasyonunda gerçekleşti.  Beyaz tişörtlü bir adam tarafından annesinin yanından alınan küçük kızın 3 cani tarafından cinsel istismara uğradığı ve başının kesilerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

Anne uyandığında 3 yaşındaki kızını bulamayınca polise haber verdi, polis ilk önce kızın babasından şüphelendi.  Eşinden boşanan annesin polise verdiği ifadede yeni sevgilisi ile Purulia şehrinden Batı Bengal’e seyahat ettiklerini söyledi.

Polis yağtığı araştırmalar sonucunda küçük kızın başı kesik vücudunu polis merkezine yakın bir bölgede buldu. Güvenlik kameralarının incelenmesi sayesinde küçük kıza cinsel istismarda bulunan 3 kişi yakalandı.  Polis ekiplerinin yaptıkları aramalara rağmen küçük kızın kesik başı henüz bulunamadı.

Tutuklanan canilerin kızı öldürmelerinin sebebin ise çok ağladığı ortaya çıkarken, yakalanan kişilerden biri olan Rinku Sahu adlı kişi 2015 yılında tahliye olmuş eski bir suçlu.  Rinku Sahu adlı kişi daha öncesinde çocuk kaçırma ve öldürmeye teşebbüsten ceza aldığı ortaya çıktı.

Tecavüzcüler tutuklanırken, annesinin yanında olan sevgilisi küçük kızın kaçırılmasına yardımcı olma gerekçesinden tutuklandı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir