3 Yıl Önce Ölen Annesinin Cesediyle Yaşayan Kadın Göz Altına Alındı!

40 Gösterim

3 Yıl Önce Ölen Annesinin Cesediyle Yaşayan Kadın Göz Altına Alındı!

 

Amerika Birleşik Devletlerin Teksas eyaletinde yaşayan ismi açıklanmayan 47 yaşındaki kadın göz altına alındı.  3 yıl önce vefat eden annesini cesedini evinde saklayan ve yetkililere haber vermeyen kadın için 20 yıla kadar hapis ve 10 bin dolar para cezası istemiyle dava açıldı.

Yetkililerin verdikleri bilgilere göre kadının 71 yaşındaki annesi ve 15 yaşındaki kızıyla birlikte yaşıyordu.  Annesi 2016’da düşüp yaralandı, yaşlı kadının hayati tehlikesi olmamasına rağmen torunu ve kızı tarafından bakım görememesi yüzünde bir kaç gün içinde vefat ettiği biliniyor.

Ölen annesini başka odada tutarak yetkililere haber vermeyen kadın, kızıyla birlikte diğer odada yaşamlarına 3 yıl boyunca kaldıkları yerden devam etti.

Vefat eden büyükanne 35 yıl boyunca bir okulda sekreter olarak çalışmış etrafında saygı duyulan bir kadın olduğu belirtilirken, emekli olduğunda da çalışmayı sürdürdüğü ve Seguin spor etkinliklerinde bilet toplayıcılığı yaptığı öğrenildi.

Annesinin ölümünü polise bildirmeyen kadın göz altına alınırken, annesi öldüğünde 15 yaşında olan kızına ‘çocuğa travma yaşatmak’ suçundan dava açılırken, kızı yetkililer tarafından akrabalarına yerleştirildi.

Göz altına alınan kadının mahkeme tarafından suçlu bulunması halinde 20 yıl hapis ve 10 bin dolar para cezasına çarptırılacağı bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir