Gündem

Cinsel Hayatınızı Renklendirecek Sex Fantezileriyle İhtirasınızı Arttırın

Cinsel hayatınız bir rutine oturdu ve size eski zevki vermiyor ise yeni şeyler denemenin tam zamanı!

Partnerinizle birlikte heyecanınızı doruklara taşıyacak sex fantezilerine bir şans vermelisiniz.  Yapılan araştırmalara göre iyi bir seks hayatı ilişkilerin daha sağlıklı ve uzun sürmesine yardımcı oluyor.  Cinsel yaşantınızı renklendirecek sex fantezilerini sizler için listeledik; bakalım hangisi size ve partnerinize uygun?

1-  Sekreter- Patron fantezisi

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki çalışan erkeklerin %61’i ile çalışan kadınların %56’si iş yerinde geçen fanteziler hayal ediyor.  Denemede fayda var diye düşünüyoruz, bir hayal edin partneriniz takım elbisesi ve otururken iş arkadaşı rolüyle en seksi kıyafetlerinizi giyin.  Eşiniz o an için bir iş arkadaşınız olacak ve onu baştan çıkarmak ise sizin yeni göreviniz.

2- Grinin tonu tarzıyla esaret

Grinin elli tonunun kitaplarının ve filminin çok sevilmesinin bir sebebi var.  UCLA’da yapılan araştırmalara göre kadınların 64’ü edilgen ve tutkulu bir seksin hayallerini kuruyor.  Yatak odasında tüm kontrolleri elinize alarak partnerinize gücün kimde olduğunu en seksi şekilde göstermeye hazır olun.

3- Teşhircilik fantezisi

Brett Kahr’ın araştırma verilerine göre insanların %19’u seks yaparken başka insanlardan tarafından izlenilmek istiyor.  Başlangıç olarak biraz abartılı olabilir ancak teşhirciliği biraz abartarak pencereler açık halde, yada balkonda sevişmeye ne dersiniz? Heyecanınızın ikiye katlanacağından eminiz.

4- Dokunmak yasak, mastürbasyon serbest

Eveti libidonuzun en yüksek olduğu bir anda partnerinizin karşısına geçip kendinize dokunmaya  başlayın.  Hem kendinizi hemde onu tahrik etmeye başladığınızda birbirinize dokunmak yasak.  Eşiniz de size katılmaya başladığında, gözlerinin içine bakarak en çok dokunmak istediği yerlere dokunun.

5- Yabancı fantezisi

İki yabancı gibi rol yapmak hem yeni bir şey hem de oldukça seksi.  İlk kez tanışıyormuş gibi flört edin, kışkırtın ve kendinizi bir anda yatak odasında bulun.  Dışarıda tanıştığınız bir yabancıyla bir anda yakınlaşıp eve davet etmek sizce de kulağa çılgınca ve tahrik edici gelmiyor mu?

6-  Açık hava da seks başkadır

Kafanızın üstünde gökyüzü bulunurken, telaş ve heyecan içinde sevişmek ilişkinize farklı bir renk katacak.  Yakalanma korkusunu en aza indirgeyerek kumsalda, ormanda, havuz da partnerinizle oldukça hoş anlar geçirebilirsiniz.

7- Seks oyuncaklarını deneyin

Kadınlar yatak odasında yeni şeyler denemekten korkmuyor, kelepçeler ve gözlerini bağlanması onları daha çok tetikliyor.  Yapılan anketlere göre kadınların %76’sı yatak odasında birlikte olduğu erkeklerle birlikte seks oyuncaklarını denemek istiyor.  Vibratör, kelepçe ve daha bir çok sex oyuncağı eşinizle size harika vakitler geçirmenize neden olabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir