Gündem

Cinsiyet Değiştiren Doruk Doğrusöz ile Sevda Demirel Aşkı Olay Oldu!

Avatar
623 Gösterim

Henüz ameliyat geçirmeden cinsiyetini değiştiren Neslihan Doğrusöz, yeni imajı ve kimliğiyle birçok kez gündem konusu olmuştu.  Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Neslihan, yarışma sonrasında cinsiyet değiştirme yoluna girerek, hep bir erkek gibi hissettiğini söyleyerek Doruk ismini almıştı.

Yeni bir aşkla bir kez daha gündeme gelen Doruk Doğrusöz’ün Sevda Demirel ile sevgili olduğu ortaya çıktı.  Aşkları hakkında açıklama yapan sevgililer niyetlerinin evlilik olduğunu açıklarken, Sevda Demirel’in annesi haberi televizyondan öğrenerek baygınlık geçirdiği iddia edildi.

Seyhan Soylu ile röportaj yapan Sevda Demirel’in annesi, kızının duygu durum bozukluğu yaşadığını söylerken, bu ilişkiye onay vermediği ifadelerine yer verdi.

Benim kızım duygu durum bozukluğu yaşıyor olmalı. En son ilişkisinden sonra bavulunu toplayıp her şeyini bırakıp gitti. Kendini yalnızlığa itti. Panik atak oldu. Şimdi bir travma daha geçirip üzülmesini istemem. Bu yüzden ben bu ilişkiye cinsel bazdan değil kızım böyle bir ilişkiye hazır değil bu yüzden de karşıyım. Onun üzülüp yıpranmasını bir anne olarak istemem. Haberi okuyunca bayılmışım. Komşularım ambulans çağırmış gözümü hastaneye açtım. Kızıma bavulunu topla Almanya’ya geliyorsun dedim

Doruk Doğrusöz ise Sevda Demirel’e olan aşkını ise şu sözlerle ifade ederken, ilişkilerini Şems ve Mevlana’ya benzetti. Olay yaratacak cevaplarıyla sosyal medyanın gündemine oturan Doruk’un infial yaratan sözleri ise şöyleydi;

Benim Sevda’ya sevdalanma sebebim insan, hayvan, çiçek ayırt etmeksizin düşmanını bile seven farklı bir yapısı olan biri. O benim Şems’im ben de onun Mevlana’sı. Aşk’ın en güzeli beklentisiz olanıdır. Aşk dediğin şey seksten ibaret değildir. Öyle olsa genelev tapınak olurdu

‘Tepki almaktan korkmuyor musunuz?’ sorusuna karşı ilişkisini savunan Demirel, sevdiği kişinin tam bir erkek olduğunu iddia etti. Evlilik kararı aldıklarını ise şu sözleriyle destekledi.

Ne münasebet Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra, keza Bülent Hanım (Bülent Ersoy) 3 kez ve sen Sisiciğim 2 kez resmiyette gerekli prosedürleri tamamlamış ve kanuni olarak buna hak kazanmış ve daha niceleri onbinler izdivaç yapma hakkına sahip bir ülke Türkiye’m. Ve Avrupa’dan bu konularda çok daha kucaklayıcıdır bizim toprağımızın vatandaşları. Eğer gerçekten sevdiğine inanır dejenere hareketlerde bulunmazsanız halkımız yüreğiyle arka çıkar.

Ben de Doruk da insanlara cinsel obje gibi bakarak birlikte olacak şahsiyetler değiliz. Biz öncelikle iki iyi dost, ev ve de en önemlisi hayat arkadaşıyız. Bizi bu saatten sonra eğlenceli aşklar değil evlenilecek nefesler gerek. Beden ruhun askısıdır. Biz de bu askıyı yaşam gardırobumuzun en müstesna dolabında muhafaza etmeye ant içtik. Aynı Mevlana ile Şems gibi. Zaman her şeyin ilacıdır. Evlilik kararımıza bazı kişilerin şok olmalarına şaşırdık. Aşk bedende değil ruhun fonksiyonel halidir.”

 

Yazar Hakkında

Avatar

Semra Şenol

Yorum Yap