27 Defa Bıçaklanarak Can Çekişen Gence Yardım Edilmesini Engellediler!

57 Gösterim

Batman Otobüs terminalinde Kan davası nedeniyle defalarca bıçaklanarak öldürülen 20 yaşındaki Suat Yüksekbağ, kanlar içinde dakikalarca can çekişti.  Elindeki bıçaklar ve sopalarla polis ve çevredekilerin yardım etmesini engelleyen zanlılar R.K ve A.K adlı kardeşler bir çok insanın önünde 20 yaşındaki genci vahşice öldürdüler!

Şehirlerarası otobüs terminalinde meydana gelen olayda canını kaybeden Suat Yüksekbağ, Siirt’ten babasının mevsimlik işçi olarak çalıştığı Batman’a ziyarete gelmişti. Henüz askerden yeni terhis olan genç Siirt Baykan’a dönmek için otobüs terminaline geldiğinde R.K ve A.K kardeşlerin bıçaklı sopalı saldırısına uğradı.  Aldığı bıçak darbeleriyle yere yığıldığında, bıçaklı ve sobalı olan saldırgan kardeşler gencin başında bekleyerek kimseyi yanaştırmadı.

Yaralıya yardım etmek isteyen çevredeki insanlar ve polisler saldırganların direnişleri yüzünden kan kaybeden gence yaklaşamadı.

Polislerden biri saldırgan katillerden birine silah doğrulturken, diğer polis ekipleri olay yerinde toplanan kalabalığı dağıtmaya çalıştı.  Olay anları kamera görüntüleriyle an be an kayıt altına alınırken yaralının başından çekilen kardeşler hemen tutuklanarak gözaltına alındı.

Çok sayıda bıçak darbesi olan genç olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Batman Bölge Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede hayatını kaybeden genç otopsi yapılmasının ardından toprağa verilmek üzere Siir’in Baykan ilçesine götürüldü.

Güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde genç yerde kanlar içerisinde yatarken, bir polisin katillerden birine silah doğrultu görülüyor. Başka bir polis ise elinde biber gazı tutarak kalabalığı dağıtmaya çalışıyor.

Video rahatsız edici görüntüler içermektedir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir