Emine Bulut Cinayetinde Yürekleri Sızlatan Kamera Görüntüleri

872 Gösterim

Eski koca vahşeti tüm Türkiye’yi kan ağlattı! Boşandığı eşi tarafından küçük kızının gözü önünde defalarca bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut’un son görüntüleri ortaya çıktı.  Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerde, bıçaklanan Emine Bulut’un son sözleri ‘Ölmek İstemiyorum’ oldu!

Türkiye’yi ayağa kaldıran eski koca vahşeti bir can daha alırken, kameralara yansıyan cinayet anı izleyenlerin kanını dondurdu.  Boşandığı eski kocası tarafından defalarca bıçaklanan kadın yere yıkılıp ‘Ölmek istemiyorum’ diye feryat ederken yanındaki küçük kızı ise gözyaşlarına boğulmuş halde ‘Anne ne olur ölme’ diye bağırıyordu.

Yakın zaman önce 18 Ağustos’da Kırıkkale, Menderes caddesinde bir restaurantta bir araya gelen eski eşlerin yanında 10 yaşındaki kızları da bulunuyordu.  Emine Bulut kızının babası Fedai Baran ile oturduğu sırada aralarında gerilim yaşanarak tartışma çıktı.  Gözü kararan eski eş Emine Bulut’u kızının önünde yanında taşıdığı bıçakla defalarca bıçakladı.

Kanlar içinde kalan kadın güvenlik kamerasına yansıyan son görüntülerinde ‘Ölmek İstemiyorum’ diyerek can çekişti.  Babasının annesine saldırması yüzünden şoka giren küçük kızın ‘Anne ne olur ölme’ feryatları izleyenleri ağlattı.

Sağlık ekipleri olay yerine intikal ettiklerinde hala hayatta olan talihsiz kadın tüm çabalara rağmen kurtulamadı.  Tedavi altına alınan Bulut, doktorların bütün uğraşlarına rağmen hayatını kaybetti.  Eski koca vahşetiyle gündeme gelen cinayet tüm ülkede infial yarattı.  Sosyal tartışma platformu olan Twitter da Emine Bulut ismi TT listesine girerken, #Ölmekistemiyorum, #Anneneolurölme hashtagleriyle yüzlerce insan mesaj attı.

Tutuklanarak Sulakyurt cezaevine gönderilen Fedai Baran’ın emniyette verdiği ifade ortaya çıktı.  Verdiği ifadesinde 4 yıl önce boşandığı karısını nasıl öldürdüğünü anlattı.

 “Eski eşim ve çocuğumla lokantada bir araya geldik. Önce konuştuk. Ardından tekrar başka biri ile evlenip evlenmeyeceğini, böyle bir şey duyduğumu söyledim. Kendisi de bana evleneceğini beyan etti. Ardından çocuğumun velayet konusunu konuştuk. Ancak kendisi bana çocuğumun yanında hakaret etti, küfür etti. Ben de sinirlenerek sürekli yanımda gezdirdiğim bıçakla, önce karın kısmına vurdum. Ardından benim boğazıma sarılarak bağırmaya başladı, ben de vücudunun değişik bölgelerine bıçak vurup, lokantanın önünde bulunan taksiye binerek kaçtım. Burada polis ekipleri yakaladı” dediği biliniyor.

Dikkat Video rahatsız edici olabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir