Erkeklerden Vazgeçerek Köpeğiyle Evlenme Kararı Aldı!

1.380 Gösterim

Erkeklerden Vazgeçerek Köpeğiyle Evlenme Kararı Aldı!

Hayatı boyunca 220 romantik ilişki yaşayan yine de mutluluğu bulamayan eski model Elizabeth Hoad, erkeklerden vazgeçerek köpeğiyle evlenme kararı aldı!

 

Köpeği Logan ile dünya evine girmeye hazırlanan Hoad, başarısız ilişkilerinden, aradığı mutluluğu bulmaktaki şanssızlığından böyle bir karara varmış. Elizabeth Hoad, gençliğinde İngiltere’deki dergilerde ‘Sayfa Kızı’ olarak anılan modellerden biriydi.

Şu an 49 yaşında olan Elizabeth iki defa nişanlanmasına rağmen hiç evlenmedi, kısa soluklu 220 ilişki yaşadı. The Sun gazetesine verdiği demeçte 6 çöpçatanlık uygulaması kullanmasına rağmen aradığı doğru erkeği bulamadı.  Sayfa Kızı olduğu 1980’lerde dönemin popüler iki ismi olan ralli pilotu James Hunt ve golf oyuncusu Steve Ballesteros ile ilişki yaşadığını söyleyen model “Artık erkeklerden vazgeçtim” dedi.

6 yaşında olan Golden Retriever  cinsi köpeğinin onu hiç bırakmayacağını bildiğini söyledi.

“Bazılara bana çılgın diyebilir. Ama bu benim ‘asla ayrılmayacağız’ deme tarzım”

Birlikteliklerini kutsamak istediğini belirten Hoad, Katolik kilisesi papazını ikna ederek tören düzenlemek istediğini açıkladı.  Törenin ayrıntılarını ise şu sözlerle aktardı;

“20 kişinin katılacağı törende Logan’ın Husky cinsi arkadaşları Ajax ve Bear sağdıç olacak. Ben yüzük, Logan ise altın bir bileklik takacak.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir