Eşini ve Kayınpederini Katleden Astsubayın Cinayet İşleme Nedeni Pes Dedirtti!

67 Gösterim

Eşini ve Kayınpederini Katleden Astsubayın Cinayet İşleme Nedeni Pes Dedirtti!

Eşini ve kayınpederini öldüren, kayınvalidesinin ise ağır yaralanmasına sebep olan Astsubay, bir cinnet anında ölüm saçtı.  Adana’da gerçekleşen olayda Astsubayın cinayet işleme nedenin ise hediye edilen ayakkabılar olduğu çıktı.

9 Temmuz salı günü Seyhan ilçesine bağlı 2000 Evler Mahallesinde gerçekleşen olay bir apartmanın 11. katında meydana geldi.  Adana’da 4 ay önce Astsubay olarak göreve başlayan Ertuğrul Güçlü (22), 3 ay önce Büşra Güçlü (21) ile evlendi.

İş çıkışı karısının kayınbabası Cemal Ünlükıraner’in evinde olduğunu için oraya giden Astsubay, eşine yorgun olduğunu ve evlerine gitmek istediğini söyledi.  Ertuğrul Güçlü’nün eşi ise buna karşı çıkarak “Babama aldığın ayakkabıyı babam beğenmedi, bunu değiştirmek istiyoruz. Gidip şimdi bunu değiştirelim” dedi.

Yorgun olduğunu ve başka zaman değiştirebileceklerini söyleyen Astsubay, eşinin ısrarına karşısında sinirlerine hakim olamadı.  Eşler arasında başlayan tartışmaya karışan kayınbabası, damadını “Kızıma bağıramazsın2 diyerek ikaz edip, hakaret etmeye başladığı biliniyor.

Astsubay Ertuğrul, daha öncesinde de kayınvalidesine aldığı hediyelerinde beğenilmediğini ve değiştirildiğini, eşinin ailesine ne yaparsa yapsın hoş görünmediğini söyleyerek balkona çıktı.

Bir süre balkonda kalan Astsubay, içeri girdiğinde eşini ve kayınpedederini öldürüp, eşinin annesi ise ağır yaraladı.  Komşuların polisi arayarak ihbar etmesiyle olay yerine gelen ekiplere teslim olan Astsubay, hemen sorguya alındı.

Nöbetçi sulh ceza hakimliğince zanlı tutuklandı, sorgusunda ise cinnet geçirdiğini bu sebeple cinayet işlediğini ağlayarak anlatan adam pişman olduğunu söyledi.  Hastaneye kaldırılan Sultan Ünlükıraner’in ise hala tedavisinin devam ettiği bilgisine ulaşıldı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir