Gündem

Hintli Eşcinsel Çiftin Düğün Fotoğrafları Sosyal Medyada Olay Oldu!

Avatar
116 Gösterim

Hintli Eşcinsel Çiftin Düğün Fotoğrafları Sosyal Medyada Olay Oldu!

Aşkın sınır ve engel tanımadığını kanıtlayan Hintli eşcinsel çift, görkemli bir düğün yaparak dünya evine girdiler!

Amerika’da yaşayan eşcinsel çift Aditya Madiraju ve Amit Shah, New Jersey’de yaptıkları göz alıcı düğünle sosyal medyayı salladı.

Sosyal medya platformlarında viral olan düğün fotoğraflarını profesyonel fotoğrafçı olan Charmi tarafından çekildi.  En mutlu anlarını düğün fotoğraflarıyla ölümsüzleştiren çiftin fotoğrafçısı olan Charmi Pena; “Hint toplumu için büyük bir şeyi belgelettiğimi biliyordum”ifadelerini kullandı.

Çektiği aşk dolu fotoğrafların LGBT’li bireyler için umut taşıdığını aktaran Charmi, fotoğrafların birçok insan tarafından görüldüğü için mutlu olduğunu ve bir çok mesaj aldığını sözlerine ekledi.

Aditya Madiraju ve Amit Shah düğünün gerçekleştiği anlarda yeminlerini dile getirirken üstlerinde Anito Dongre imzalı kıyafetler bulunuyordu.

Fotoğraflar kısa sürede binlerce kişi tarafından görülürken fotoğraf sanatçısı Charmi;

“Biraz kötü bir hafızam var. Ama fotoğrafları gördüğümde her şeyi hatırlıyorum: kokular, sesler, duygular… Fotoğraflarda gerçek hisler var. Temsil etmek ve bunu doğru bir şekilde sunuyor olmak, benim için çok tatmin edici” dedi.

Düğün sonrasında misafirleri için ayrıca kokteyl düzenleyen çift, düğün fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak dünyanın gözleri önüne sürdü.

Amit Shah Vogue İndia’ya verdiği röportajda aşağıdaki ifadeleri kullanarak desteklendiklerini belirtti.

“Geleneksel bir Hint düğünü olsun istiyoruz. Aditya’nın ailesi Hindistan’da yaşıyor ve bizim için gelecekler. Böyle destekleyici bir ailemiz olduğu için çok şanslıyız.”

 

Yazar Hakkında

Avatar

Semra Şenol

Yorum Yap