Hollywood Güzellerinin Tuhaf Güzellik Sırları

98 Gösterim

Hollywood Güzellerinin Tuhaf Güzellik Sırları

Televizyon ve beyaz perdede izlediğiniz Hollywod yıldızlarının muhteşem güzelleri eminim çoğu kadını kıskançlığa sürüklüyordu.  Işıldayan ciltleri, parlayan tenleri, fit bedenleri ve sağlıklı saçlarıyla bu güzel kadınların, tuhaf ama işe yarayan güzellik sırlarını merak ediyor musunuz?

Evet dediğinizi varsayarak sizler için Hollywood kadın yıldızlarının gizledikleri güzellik sırlarını deşifre ediyoruz.

 

1- Angelina Jolie: Cilt çatlaklarından, doğum lekelerinden ve güneş izlerinden havyar tüketerek kurtulan Jolie, güzelliğini havyara borçluymuş. Not alalım!

2- Kate Hudson; ekranların sarışın güzeli Hudson sıkı cildini ve lekesiz yüzünü soğuk suyla temizliyor.  Buz dolu suya kafası soktuğu biliniyor, pahalı güzellik malzemelerine ise güvenmiyor.

3-  Margot Robbie; hepimize oldukça tuhaf gelmesine rağmen göğüs ucu kreminin dudak nemlendirici olarak kullandığını bilmenizi isteriz. İşe yaradığı kesin!

4-  Scarlett Johansson: Tonik olarak elma sirkesi kullanan bu seksi kadınımız, hep ekonomisini zorlamıyor hem de kimyasal bakım ürünlerinden uzak duruyor.

5- Gigi Hadid: podyumların adından söz ettiren mankeni gür ve parlak saçlarını hindistan cevizi yağlarına borçlu.  Saçlarına sürdüğü hindistan cevizi yağını 3 gün bekletip ardından yıkadığını itiraf etmiş.

6- Sandra Bullock: yıllar geçse de güzelliğinden gram eksilmeyen bu güzellik abidesi, şaşıracaksınız ama gözlerinin altına hemeroid kremi sürüyor.  Göz altı torbalarından kurtulmak için sanıyoruz!

 

 

7- Hailey Baldwin: Justin Bieber ile evli olan seksi mankenimiz cildini korumak ve canlı tutmak için temel içeriğinde kendi kanı olan yüz kremiyle bakımını yapıyor.  Bizler için oldukça tuhaf bir bilgi değil mi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir