Gündem

İnternetten Tanıştığı Kadının Evinde Gasp ve Darp Edilen Adam, Yarı Çıplak Balkondan Sarktı!

Avatar
156 Gösterim

İnternetten Tanıştığı Kadının Evinde Gasp ve Darp Edilen Adam, Yarı Çıplak Balkondan Sarktı!

İnternetten tanışıp anlaştığı kişinin evine cinsel ilişki kurmak amacıyla giden şahıs, yan odadan çıkan iki adam tarafından soyulup darp edildi.  Yarı çıplak halinde olan adam can havliyle 5. kattaki evin balkonundan sarkarak canını kurtarmaya çalıştı. Mahalle sakinleri tarafından fark edilen adam, çevredekilerin itfaiyeyi aramasıyla kurtarıldı.

Zeytinburnu’nda yaşayan adam, bir süredir internetten tanışıp görüştüğü kadınla birlikte olabilmek için SultanGAZİ Cebeci mahallesindeki eve geldi.  Sosyal medya da tanıştığı kadının arkadaşları olduğunu öğrendiği iki adamın diğer odadan çıkmasıyla zor anlar yaşayan adam, hem dövüldü hem de gasp edildi . Daha sonra polis karakolundaki ifadesinde üç erkek tarafından dövüldüğünü ve zorla senet imzalatılmaya çalıştığını söyleyen şahsın üzerindeki bütün paraları aldıklarını da öğrenildi.

Yarı çıplak haliyle balkona çıkarak sarkan adam ‘Yardım edin’ diye bağırarak zanlıların elinden kurtulmaya çalıştı.  Mahalle sakinlerinin yarı çıplak adamı fark etmelerinin ardından hemen polis ve itfaiyeyi aradılar.  Gelen itfaiye aşağıya sarkmış şahsı merdiven uzatarak kurtardı.  Şahıs kurtarılmadan önce olay yerini terk eden üç erkeğin koşarak kaçtığı öğrenildi.

Polis merkezine götürülen şahıs ifadesinde “İnternette tanıştığım kişi birkaç gün süren yazışmaların ardından Sultangazi’deki eve davet etti. Eve geldiğimde tanıştığım kişinin yanı sıra yan odadan tanımadığım 2 kişi çıktı. 3 kişi beni dövüp paramı aldı. Zorla senet imzalatmak istedikleri sırada balkona çıkarak yardım istedim. Bana zarar vereceklerinden korktuğum için de aşağıya sarktım” dediği biliniyor.

Polis kaçan zanlıları ararken adamın itfaiye tarafından kurtuluş anları mahallede yaşayan çevre sakinleri tarafından kamerayla an be an videoya kaydedildi…

 

Yazar Hakkında

Avatar

Semra Şenol

Yorum Yap