Küçük Çocuğu Taciz Eden Suriyeli Dövülüp Bıçaklandı!

54 Gösterim

Küçük Çocuğu Taciz Eden Suriyeli Dövülüp Bıçaklandı!

Beyoğlu’nda gerçekleşen olayda 10 yaşındaki erkek çocuğunu taciz ettiği iddia edilen Suriyeli adam, çocuğun yakınları tarafından dar edildi.  Gözü dönmüş olan kalabalık Suriyeli adamı darp etmekle kalmayarak bıçakladı!

Camiikebir mahallesi Kasımpaşa Camii sokakta meydana gelen olayda saatler 14:00’ı gösteriyordu.  Olayın çıkış nedeni Suriye uyruklu bir kişinin 10 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddiası ortalığın karışmasına neden oldu.  Çocuğun akraba ve yakınlarından oluşan bir grup, tacizciyi sokaklarda aradı.

Tacizciyi sokak aralarının birinde bulan öfkeli grup, Suriyeli adamı önce kovaladı.  Yakaladıklarında ise aralarına alarak darp etmeye başladı.  Dövmekle kalmayarak Suriye uyruklu adamı bıçaklayan grup, olay yerinde kan akıttı.

Darp ve bıçaklama olayını gerçekleştiren kişiler kaçarken, etraftan kişilerin polisi aramasıyla olay yerine sağlık ekipleri de sevk edildi.

Sağlık ekipleri olay yerine geldiğinde çevrede toplanan kişiler, adamın ambulansa alınmasına itiraz etti.  Yaralı Suriyeli ekipler tarafından ambulansa alınarak Taksim Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı.  Yaralı adam tedavi altına alınırken, polis ekipleri ise olay yerinde inceleme yaparak delil topladı.  Bıçaklama eylemini gerçekleştiren şüpheliler polis tarafından aranıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir