Milli Kick Boksçu Tartıştığı Kişiyi Bıçaklayarak Öldürdü!

73 Gösterim

Milli Kick Boksçu Berke Şahin, geçtiğimiz akşam tartıştığı kişiyi bıçaklayarak ölmesine sebep oldu.  Kadıköy’de gerçekleşen olayda, milli sporcu yanındaki kız arkadaşıyla bir eğlence mekanından çıktığında gerçekleşti.  Mekan çıkışında iki motosikletli kişinin kendisine yan baktığı gerekçesiyle tartışma çıktı.

Tartışma kavgaya dönüşürken iki motosikletliyi darp eden Berke Şahin, kavga sonrası kaçan kişileri motosikletle takip etti.  Kaçan kişilerden birini yakalayarak tekrar darp eden milli sporcu, daha sonrasında kavga ettiği kişiyi bıçaklayarak olay yerinden ayrıldı.

Berke Şahin tarafından önce darp edilen sonrasında bıçaklanan Ömer Özdemir, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Akıllara durgunluk veren olan gece 03:00 sularında Kadıköy’de meydana geldi. Çevredeki görgü tanıkların iddiasına göre, milli kick boksçu Berke Şahin yakın arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için sevgilisiyle bir mekana gitti.  Parti sonrasında bir motosiklet üzerindeki iki kişinin kendilerine yan baktığı gerekçesiyle olan çıkaran Berke Şahin, iki kişiyi darp etti.  Motosikletli kişiler kavga sonrasında kaçarken, hırsını alamayan Berke Şahin olay yerine gelen motosikletli arkadaşının arkasına binerek kovalamayı sürdürdü.

Motosikletli kişilerden biri yolda inip yaya olarak kaçmasını fırsat bilen Berke Şahin ve arkadaşı motosikletten inerek koşmaya başladı.  Kaçan kişiyi otoparkta yakalayan milli sporcunun arkadaşı kişiyi darp ederken, sonradan gelen Berke Şahin yerdeki kişiyi tekmelemeye başladı.  Hıncını alamayan sporcu, yerdeki kişiyi bıçaklayarak motosikletti arkadaşıyla birlikte olay yerinden ayrıldı.

Yaralanan kişi Ömer Özdemir saldırganlar gittikten sonra ayağa kalkarak otopark görevlisinden yardım istedi.  Görevli sağlık ekipleri ve polise haber verirken yaralı tekrar yere yığıldı.

Sağlık ekipleri tarafından Haydarpaşa Numune hastanesine kaldırılan Ömer Özdemir, 24 yaşında hastanede hayatını kaybetti.

Otoparkın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Ömer Özdemir’in darp edildiği ve yaralandığı anlar görünürken, saldırganların kaçtığı da netçe görülüyor.

Olay sonrasında elinden yaralandığı için tedavi olmak amaçlı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Berke Şahin polis ekipleri tarafından göz altına alındı. Emniyete götürülen Berke Şahin, işlemlerin tamamlanmasının ardından İstanbul Anadolu Adliyesine sevk edildi….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir