Gündem

Sevgili bulmak için erkeklerin girmesinin yasak olduğu uygulama yaptı!

Avatar
576 Gösterim

Aaron Smith 32 yaşında ve ABD Kuzey Carolina’da yaşıyor. Kadın ve erkeklerin birbiriyle tanıştıkları randevu uygulamalarında çokça vakit geçiren Smith, dikkat çekici bir profil oluşturmanın ne kadar zor olduğunun farkında.  Farklı ülkelerde dahil olmak üzere binlerce kişinin kullandığı randevu uygulamalarında şansı bir türlü yaver gitmeyince kendine özel bir randevu uygulaması geliştirdi.

Yazılımcı arkadaşlarının yardımıyla yeni bir işe imza atan Aaron, randevu uygulamalarından farklı olarak bütün erkeklerin bu uygulamayı kullanmasını kısıtladı.  Uygulama içinde sadece tek tek var ve bu kişi tabi ki Aaron.

Uygulamada erkek seçeneği bulunmuyor, sadece bin bir kılığa bürünen Aaron yer alıyor. Hayvan sever Aaron, müzik yapan Aaron gibi resmi sola kaydırdığınız da farklı kılıklara girmiş farklı bir isimle yine Aaron karşınıza çıkıyor.

Farklı zevklere sahip kadınları etkilemek isteyen Aaron, yazılımcı arkadaşlarıyla geliştirdikleri bu uygulamaya Singularity ismini verdi.

Diğer uygulamalardan farklı olarak fotoğrafları sola kaydırdığınız da “Tamam, harika” yazısı karşınıza geliyor.  Sola kaydırıp ret ettiğiniz de ise “Annem havalı olduğumu düşünüyor” yazısı geliyor.

Aaron kendisinin tek erkek olduğu randevu uygulamasında umarız doğru kişiyi bulmayı başarır diyoruz…

 

Yazar Hakkında

Avatar

Semra Şenol

Yorum Yap